Winstrom - levné řešení pro vzdálený přístup do účetnictví

19. Březen 2009 - 10:18 — admin

Pokud má Vaše firma více vzdálených poboček, máte externí účetní nebo Vaši zaaměstnanci potřebují pracovat s ekonomickým systémem z domova nebo ze služebních cest, tak určitě oceníte možnost vzdáleného přístupu k ekonomickému systému a k účetnictví.

Většina systémů dnes pro vzdálený přístup používá vzdálenou plochu (terminálový přístup). Program běží na serveru a Vám se zobrazuje obrazovka serveru, jako byste u něj seděli. Navíc může na serveru pracovat více lidí současně.

Bohužel toto terminálové řešení tvoří nezanedbatelnou část celkové ceny systému. Proto ekonomický systém WinStrom nabízí možnost vzdáleného přístupu i bez terminálového řešení. Lze navíc využít operační systém Linux, nejen Windows.

Jak to funguje?

Pro nasazení tohoto řešení je potřeba spolehlivé připojení k internetu a pevná IP adresa na straně WinStrom serveru. Pokud toto nemáte, můžete využít hostování ekonomického systému na páteřní síti Internetu. Obsluha vzdáleného počítače pak může pracovat s daty podobně, jako by byla připojena do lokální firemní sítě. Samozřejmě pokud vlastní patřičná bezpečnostní povolení.

Chci to vyzkoušet!

Stáhněte si zdarma Start verzi Winstrom a vyzkoušejte si vzdálený přístup do Vašeho účetnictví. Snadno tak poznáte veškeré výhody.

 


Účetní programy?

Tags in Tiskopisy a formuláře

Přihlášení