Je WinStrom vhodný pro účetní firmy?

5. Srpen 2009 - 21:42 — admin

WinStrom 10 je moderní ekonomický systém určený pro malé a střední firmy či firmy vedoucí účetnictví. Produkt je plně lokalizovatelný do jiných jazyků a podporuje vzdálený přístup. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví i daňovou evidenci, fakturaci, pokladní a bankovní doklady + homebanking, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky a má řadu dalších modulů.

Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy. WinStrom 10 je dostupný pro operační systémy Windows, Linux a Mac OS X. WinStrom 10 je možné využít i pro rozpočtové a příspěvkové organizace.

Proč by měly Winstrom používat i účetní firmy?

Zde najdete několik důvodů, proč by účetní firma neměla při výběru účetního softwaru opominout právě WinStrom:

  • Fungující síťový přístup pro více uživatelů. U WinStromu nemusíte pořizovat drahé terminálové řešení, protože nedochází k degradaci výkonu.WinStrom v síti bude stejně rychlý jako na lokálním PC - a to za stejnou cenu.
  • Přepínání firem je pořád stejně rychlé. Ať už účtujete jednu firmu nebo více, WinStrom je stále stejně rychlý.
  • WinStrom může účtovat miliony položek a při tom nedojde ke zpomalení výkonu.
  • Vzdálený přístup. Vaši zákazníci budou moci přistupovat k ekonomickému systému odkudkoliv - z domova, z kanceláře, ze vzdálených poboček. Uvidí tak vždy aktuální údaje. WinStrom je možné provozovat vzdáleně i bez terminálového přístupu. Ušetříte tak velké množství peněz za licence na další software. Cena za WinStrom je již finální a není nutné dokupovat licence žádného dalšího software.
  • Definovatelný předpis zaúčtování. WinStrom umožňuje účetní firmě definovat typ dokladu a předpis zaúčtování (vylepšené předkontace). Zákazník tak bude definovat zaúčtování způsobem, kterému rozumí (faktura v ČR, faktura do zahraničí, …) nebo předpis nezvolí a účetní firma později doklad zaúčtuje.
  • Licencování dle počtu uživatelů. Platíte pouze za skutečně připojené (pracující) uživatele - velmi výhodný způsob licencování.
  • Podpora Mac OS X, Windows a Linux. Zákazník si bude moci vybrat operační systém.
  • Podpora cizích jazyků - anglicky, německy, česky a slovensky. Každý z vašich zákazníků bude moci se systémem komunikovat svým jazykem.
  • Česká a slovenská legislativa. Díky WinStromu budete moci vést účetnictví českým, ale i slovenským firmám.
  • Podpora importů/exportů z XLS, XML a ISDOC. Díky podpoře importu a exportu z různých formátů vám budou moci vaši zákazníci zasílat data v elektronické podobě.

Zdroj: www.winstrom.cz


Účetní programy?

Tags in Tiskopisy a formuláře

Přihlášení