WinStrom - ekonomický systém pro Windows, Linux i Mac OS

2. Únor 2009 - 15:43 — admin

WinStrom 10 je moderní ekonomický systém určený pro malé a střední firmy či firmy vedoucí účetnictví. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, fakturaci, pokladní a bankovní doklady + homebanking, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky a má řadu dalších modulů. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy.

Historie Winstromu sahá do počátku 90. let, kdy byl na trh uveden účetní program PC-STROM. Nicméně teprve v roce 2008 byl na trh uveden nový systém Winstrom, který je opravdu výjimečný.

V čem je Winstrom výjimečný?

WinStrom 10 logo

 1. Je kompletně dostupný pro operační systémy Windows, Linux a Mac OS X. Ideální produkt pro firmy, které nemají jako hlavní platformu Windows.
 2. Podporuje vzdálený přístup. Ideální pro práci na více pobočkách nebo při spolupráci s externí účetní.
 3. Je plně lokalizovatelný do cizích jazyků. Do účetnictví tak mohou přistupovat i zahraniční pracovníci.

Pokud se chcete dozvědět o ekonomickém systému WinStrom 10 více informací nebo si program zakoupit, můžete navštívit náš obchod s účetními programy BlahaSoft.

Účetní program pro Linux a Mac OS X

Pod těmito operačními systémy je dostupný plný klient i databázový server. Funkčnost WinStromu je na Linuxu a Mac OS X naprosto shodná s Windows. K produktu máte také plnou podporu.

WinStrom 10 podporuje  Ubuntu, Debian, Fedora, CentOS, Mandriva, OpenSUSE a Mac OS X 10.5.2 (Leopard) a vyšší.

Vzdálený přístup přes internet

WinStrom 10 umožňuje zabezpečený přístup do ekonomického systému prostřednictvím internetu.

Firmy s více pobočkami mohou snadno používat všude jeden účetní systém. Externí účetní firmy mohou svým zákazníkům umožnit vzdálený přístup do účetnictví. Klient se pak následně připojí k systému a provádí běžné činnosti. Fakturuje, přijímá či vydává ze skladu, vytváří příkazy k úhradě atd. Účtování a další činnosti za něj udělá účetní jako službu.

V praxi to funguje následovně (např. u firmy s více pobočkami):

 • Na centrále firmy je umístěn databázový server WinStrom.
 • Na pobočkách je nainstalován plnohodnotný účetní systém WinStrom.
 • Pobočky se automaticky připojují přes internet k centrále k databázovému serveru a pracují tak, jako kdyby lidé z pobočy seděli přímo na centrále.
 • Data jsou navájem sdílená mezi pobočkami podle nastavených uživatelských práv.
 • Program je navíc výhodně licencován tak, že jsou zpoplatněni současně pracující uživatelé. Používáte např. účetnictví v práci a chcete mít přístup i z domova z notebooku? Žádný problém, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Uživatelské rozhraní ve více jazycích

Systém je lokalizován do více jazyků a je tak možné jej provozovat v českém, anglickém i jiném jazykovém nastavení. Do účetnictví tak může snadno přistupovat i zahraniční majitel firmy, s kterým bude program komunikovat v jeho mateřském jazyce včetně tiskových výstupů.

Díky podpoře více legislativ je také možné používat WinStrom k účtování i v jiných zemích.

Všechny tisky je možné současně tisknout ve více jazycích. Je také možné vše vést ve více jazycích a mít tak např. český a anglický ceník.

Česká, Anglická a Německá vlajka

WinStrom 10 umí komunikovat v těchto jazycích:

 • Česky
 • Anglicky
 • Slovensky
 • Němčina (připravujeme).

 

Pokud se chcete dozvědět o ekonomickém systému WinStrom 10 více informací nebo si program zakoupit, můžete navštívit náš obchod s účetními programy BlahaSoft.


Účetní programy?

Tags in Tiskopisy a formuláře

Přihlášení