Ukončení podpory ABRA Classic a výhodný přechod na ABRA G1

7. Říjen 2008 - 10:39 — admin

Ukončení vývoje ABRA Classic

Vývoj účetního programu ABRA Classic je k 31.12.2008 ukončen, pro rok 2009 již nebude vydána aktualizace. Pokud ABRU Classic aktivně používáte, budete muset přejít na jiný účetní program.

Můžete proto využít výhodný přechod na účetní program ABRA G1 od stejného výrobce. ABRA G1 obsahuje stejné agendy jako Classic, tedy daňová evidence, sklady, mzdy atd. Je možné účtovat jednu nebo více firem. Je také možné převést základní data z Classicu do G1 - např. adresář, skladové karty atd.

ABRA G1 je postavena na moderní technologii s výhodami jako jsou stabilita, spolupráce s externími aplikacemi a bezpečnost uložených dat. Program je dodáván v 

lokální nebo síťové verzi. Veškeré další informace o ABRA G1 najdete zde:

http://obchod­.blahasoft.cz/sof­tware/abra-g1/

Sleva 10% do konce října 2008 při přechodu z ABRA Classic na G1

Pokud se rozhodnete přejít na program ABRA G1, připravili jsme pro Vás následující akci:

  • Až do konce října 2008 získáte při přechodu z Classic slevu 10% z ceny G1. Např. cena za ABRA G1 pro vedení kompletní daňové evidence a majetku pro jednu firmu bude pouze 1791,– Kč bez DPH.
  • Při objednávce licence G1 nad 3000 Kč bez DPH obdržíte navíc zdarma značkový USB flash disk 1GB!

Nabídka je určena jen pro uživatele ABRA Classic, kteří si zakoupili Classic v obchodě BlahaSoft, nebo přímo u firmy Aktis (ABRA software). Stačí napsat email na info@blahasoft.cz nebo zavolat na číslo736 142 250, zašlu vám obratem zálohovou fakturu na ABRA G1 se slevou 10%. Podmínkou přiznání slevy je zaplacení zálohové faktury do 31.10.2008.

Pokud Vaše firma uvažuje o vedení podvojného účetnictví, je pro vás určena ABRA G2. Více informací najdete zde: http://obchod­.blahasoft.cz/sof­tware/abra-g2/


Účetní programy?

Tags in Tiskopisy a formuláře

Přihlášení