Money S3

31. Červenec 2008 - 11:17 — admin

Ekonomický systém Money S3 od společnosti Cígler software patří mezi nejrozšířenější systémy (více než 60 000 instalací) pro malé a střední firmy účtující v podvojném účetnictví i daňové evidenci (jednoduché účetnictví).  

Účetní program Money S3 můžete zakoupit v internetovém obchodě BlahaSoft. Také se můžete podívat na náš speciální web o Money S3.

Money S3 obsahuje všechny potřebné moduly -  fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na Money S3bázi XML. Vyznačuje se jednoduchou a snadnou obsluhou, výborným poměrem cena/výkon, zajištěnou servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou legislativní i funkční aktualizací.

Systém využívá široké spektrum zákazníků - obchodní a výrobní firmy, společnosti poskytující služby, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy, drobní živnostníci a podnikatelé i neziskové organizace nebo školy. Firma Cígler software je držitelem certifikátu kvality dle normy ISO 9001:2000 z roku 2003.

3 přednosti programu Money S3

Krabice Money S3

1. Snadná obsluha a rychlost práce

Money patří mezi nejlépe ovladatelné účetní programy. V přehledně uspořádané „Aktivní pracovní ploše“ máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému.

Jedním z hlavních požadavků je rychlost vkládání dat. V Money S3 jsou definovány tzv. typy dokladů nebo chcete-li inteligentní šablony, které za Vás při pořízení dokladu předvyplní nejčastěji používaná políčka a vy pak doplníte pouze zbývající nezbytná data.

2. Široká podpora zákazníků a dostupnost aktualizací

Výrobcem je zaručená legislativní aktualizace, v prvním roce bezplatná, v dalších letech za velmi nízkou cenu.

Výrobcem je dále k programu poskytována stálá technická podpora, buďto telefonická nebo on-line. Samozřejmostí jsou bezplatné zdroje informací na internetu, jako např. často kladené otázky, soubor tipů a triků, sada příruček a dalších doplňků ke stažení atd. Dále je možné si vyžádat zásah servisního technika. Také je možné objednat si kurzy a školení k programu Money.

3. Stabilní zázemí výrobce

Cígler software

CÍGLER SOFTWARE, a.s., je jedním z největších tuzemských výrobců ekonomického softwaru pro malé a střední společnosti s tradicí od roku 1990 a s rozsáhlou sítí servisních míst po celé ČR. Tradice a stabilita je zárukou dalšího vývoje ekonomických systémů pro zákazníky. Firma je držitelem certifikátu kvality dle normy ISO 9001:2000 z roku 2003.

Výrobce disponuje vlastními školícími a konzultačními středisky v Brně a Praze. Podpora produktů je zajištěna prostřednictvím sítě Konzultačních a prodejních center a Certifikovaných profesionálů Money S3. Cígler software spolupracuje také s řadou externích daňových poradců, auditorů a dalších.

Audit Money S3

Auditorská firma BETA Audit, spol. s r.o. provedla ke dni 10. září 2003 audit software Money S3 a dospěla k výroku:

„Podle našeho názoru zpracování vstupních údajů a výstupy auditovaného informačního systému jsou v souladu se zákonem o účetnictví a příslušnými předpisy České republiky. Při správném nastavení veškerých volitelných parametrů podává informační systém ve všech významných ohledech věrný a poctivý obraz aktiv, závazků, vlastního kapitálu a finanční situace společnosti.“

Účetní program Money S3 můžete zakoupit v internetovém obchodě BlahaSoft.


Účetní programy?

Tags in Tiskopisy a formuláře

Přihlášení