Sleva stíhá slevu, Money S3 se slevou 50%!

21. Květen 2012 - 10:52 — admin

Sotva skončila jedna akce, máme tu druhou, a lepší :-) Využijte slev 50% na nové licence účetnictví Money S3.

Money S3

Money S3 se slevou 50% můžete objednat zde.

Slevu nelze kombinovat s dalšími typy akcí a slev, včetně upgrade na vyšší verze.

Akce trvá od 21.5.2012 do 27.5.2012.

Money S3 disponuje širokou škálou modulů a funkcí, od fakturace a účetnictví přes sklady a objednávky, propojení na e-shopy a pokladní systémy až po personalistiku a mzdy.

  • Obchodního partnera vám Money S3 okamžitě „proklepne“ už při zadávání do adresáře – automaticky doplnění jeho adresu a ještě sdělí, zda je z pohledu platbební morálky rizikový či nikoli.
  • Fakturu můžete elektronicky odeslat jediným kliknutím – Money S3 vám připraví PDF, připojí je k e-mailu, jehož adresu si najde na kartě odběratele, a nabídne k odeslání.
  • Chcete obchodovat na e-shopu? Money S3 podporuje napojení na více než dvě desítky typů e-shopů a další přibývají.
  • Perfektní přehled o prodejích? Zeptejte se svého Money S3 například na obraty vybraných zásob ve vašem kraji za poslední kvartál nebo si nechte projet případné „ležáky na skladě“.
  • Cestujete často za zákazníky? A co automaticky vygenerovaná služební cesta, včetně vypočítaných náhrad a podrobné mapy trasy (Money S3 „jezdí" po celé Evropě)?
  • Chcete se věnovat výhradně podnikání a účetnictví pro vás dělá externí firma? V Money S3 jsme zrušili „krabice od bot“ (ať už jsou v nich doklady nebo 7 mil. Kč) a váš účetní přímo v Money S3 může na dálku provést zaúčtování vašich dokladů a spárování úhrad.
  • Perfektní technická podpora je naprostou samozřejmostí – po telefonu nebo on-line jsou vám k dispozici naši konzultant.