Kastner Stereo 2014 - účetní software

13. Únor 2009 - 11:48 — admin

Stereo 2014 od firmy Kastner software s.r.o. je kompletní a cenově výhodný ekonomický systém pro podnikatele, malé firmy nebo profesionální účetní. Najdete v něm veškeré agendy potřebné k přehlednému vedení účetnictví nebo daňové evidence jako sledování hotovosti a bankovních účtů, fakturaci, personalistiku a mzdy, evidenci majetku a další. 

Přímo z programu můžete elektronicky podávat formuláře na úřady nebo je elektronicky podepisovat. K dispozici máte více než 700 připravených sestav a přes 1400 formulářů a vzorových dokumentů (smlouvy, žádosti, potvrzení, podání a další). Každou sestavu můžete uložit do PDF nebo odeslat e-mailem přímo z programu.

Některé sestavy a formuláře jsou i v cizojazyčných verzích, v angličtině, němčině nebo francouzštině. 

Účetní program Stereo Kastner pro daňovou evidenci i podvojné účetnictví můžete výhodně se slevou zakoupit v našem obchodě BlahaSoft. Ceny za program začínají již od necelých 1900 Kč! Podívejte se na kompletní ceník.

Ušetřete si práci

Stereo obsahuje řadu automatických funkcí, které vám pomohou s řešením často prováděných úkonů. Automatické účtování na základě připravených předkontací a nastavení parametrů nebo generování souvisejících záznamů vám hodně času ušetří.

Program si můžete snadno přizpůsobit vlastním potřebám. Všechny datové tabulky lze libovolně uspořádat, upravovat sestavy nebo pomocí několika klepnutí vytvářet sestavy vlastní.

Další vlastnosti pro usnadnění práce

 • Průběžné aktualizace v souvislosti s legislativními změnami a změnami formulářů
 • Podpora pro obchodování v rámci EU a práci s cizími měnami
 • Můžete mít současně otevřeno několik agend v samostatných oknech
 • Program automaticky naplňuje nejpravděpodobnější hodnoty údajů
 • Většinu údajů nemusíte zadávat, ale stačí je vybrat z připravených seznamů
 • Snadno si můžete přizpůsobit formuláře a tabulky pro práci s daty
 • Libovolný doklad nebo záznam si můžete uložit jako vzor pro opakované použití
 • Pro přehledné výstupy máte k dispozici více než 700 sestav a grafů
 • Jednoduše si můžete sami upravovat sestavy nebo vytvořit nové
 • Jednoduše a rychle zpracujete, vytisknete a elektronicky podáte daňová přiznání, přehledy, výkazy
 • Program obsahuje více než 1400 formulářů a vzorových dokumentů, které můžete vyplnit a vytisknout
 • Aktualizace přes internet, technická podpora v ceně

Moduly a funkce programu

Účetnictví a daňová evidence

Program umožňuje zpracovávat účetnictví a daňovou evidenci. Podle druhu zakoupené licence je možné účtovat ve dvou nebo více firmách, je možné pracovat v síti. Uživatelům lze nastavit různá přístupová práva. Rozúčtování je prováděno automaticky z prvotních agend. Účetní výkazy jsou připraveny i v anglickém a německém jazyce.

Nákup a prodej

Pohodlná fakturace s logickými kontrolami vám usnadní práci. Po zaúčtování přijaté faktury je možné vygenerovat skladovou příjemku. K dispozici je agenda objednávek. Veškeré doklady lze upravit podle firemního stylu.

Pokladna a banka

Můžete používat cizí měny a homebanking. Užitečnými funkcemi jsou například zůstatek k datu nebo přečíslování dokladů.

Mzdy a personalistika

Vše o zaměstnancích je přehledně uspořádáno v personální agendě. Složky měsíční mzdy jednoduše změníte a zkontrolujete. Práci ušetří průvodce výpočtem průměrného výdělku. Modul mezd je připraven i pro velké organizace nad 25 zaměstnanců.

Sklady

Evidence zásob, ceník, fakturace ze skladu, příjemky, výdejky, vše co potřebujete k práci se skladem. Lze nastavit individuální slevy pro každého odběratele.

Majetek

V tomto modulu lze evidovat dlouhodobý, drobný a leasingový majetek. Jistě oceníte automatické zaúčtování nebo přenos leasingových splátek do pohledávek a závazků. Oceníte funkci generování daňových a účetních odpisů.

Daňová přiznání

Výhodou pro vás bude nepochybně průvodce zpracováním DPH. Program obsahuje další potřebné formuláře jako například DPH, DPFO, DPPO, silniční daň, přehledy, výkazy, cash-flow, finanční analýzu atd. V nastavení firmy lze připravit základní údaje, které budou automaticky naplňovány při tvorbě nových formulářů.

Vlastnosti usnadňující práci

Práci zjednodušuje například automatické naplňování předpokládaných hodnot, vzory dokladů, klávesové zkratky, připravené seznamy, snadné hledání údajů, výběr záznamů podle zadané podmínky...

Další užitečné funkce

Vyzkoušejte adresář firem, plánovací kalendář, daňovou kalkulačku, knihu jízd, vzory dokladů, texty daňových zákonů, export a import dat, export sestav do XML, úpravu tiskových sestav, prohlédněte si připravené grafy...

 

Účetní program Stereo Kastner pro daňovou evidenci i podvojné účetnictví můžete výhodně se slevou zakoupit v našem obchodě BlahaSoft. Ceny za program začínají již od necelých 1900 Kč! Podívejte se na kompletní ceník.


Účetní programy?

Tags in Tiskopisy a formuláře

Přihlášení