Recenze WinStrom 10

4. Červen 2009 - 8:49 — admin

V časopisu IT/Systems vyšla recenze na ekonomický systém WinStrom 10. Celou recenzi si můžete přečíst zde (odkaz je na PDF soubor).

Ve zkratce uvádíme pouze závěr recenze:

...Program WinStrom 10 má velmi příjemné a jednoduché ovládání a uživatel tak může začít pracovat velmi rychle bez nutnosti dlouhého studia manuálu či nápovědy. Za velkou přednost programu je možno označit snadné přizpůsobení vzhledu seznamu dokladů a rozsáhlé možnosti filtrování a vyhledávání dokladů. Další velmi příjemnou funkcí, která není u programů pro malé a střední firmy samozřejmostí, jsou sestavy ve formě aktivních tabulek, kdy uživatel může velmi rychle získávat detailnější pohled na data, například na pohyby na daném účtu.

Omezením pro uživatele může být menší množství výstupních sestav v některých modulech, toto omezení lze zpravidla kompenzovat nastavením potřebných výběrových podmínek pomocí filtru a následné vytištění požadovaných údajů. V dalších verzích programu se jistě bude počet sestav rozšiřovat. Pro větší firmy může být u současné verze nevýhodné chybějící automatický výpočet prodejních cen u modulu Sklad.

Přes určité nedostatky je program WinStrom velmi dobrou volbou, kterou bych při výběru účetního programu jistě doporučil zvážit.


Účetní programy?

Tags in Tiskopisy a formuláře

Přihlášení